środa, luty 01, 2023

                                                                                                       Aktualizacja: środa, 01.02.2023 r.

logo

INNOWACJE - ROK SZKOLNY 2012/2013

- Ruch to zdrowie, mały i duży ci to powie / wpisana do Rejestru Innowacji i Eksperymentów Kuratorium Oświaty w Olsztynie pod numerem I.15/12/ – zajęcia prowadzone różnorodnymi metodami z przewagą metody Kinezjologii Edukacyjnej określanej mianem "gimnastyki mózgu", która skutecznie uczy i pokazuje w praktyce możliwości wykorzystania naturalnego ruchu fizycznego, niezbędnego do organizowania pracy mózgu i ciała w celu rozszerzania własnych możliwości. Korzystnie wpływa na stan równowagi psychicznej, poczucie własnej wartości, lepszą organizację wewnętrzną i zewnętrzną, komunikację ze sobą i z innymi, i w konsekwencji daje łatwość w porozumiewaniu się, umiejętność podejmowania właściwych decyzji we właściwym czasie, redukcję stresu i naukę szybkiego sposobu rozluźniania się.
Zajęcia prowadzi mgr Małgorzata Polcyn


Program zajęć tanecznych dla dzieci w wieku przedszkolnym /wpisana do Rejestru Innowacji i Eksperymentów Kuratorium Oświaty w Olsztynie pod numerem I.12/12/ - podczas zajęć dzieci poznają różne układy: tańca towarzyskiego, współczesnego, zumby, pop, dance, rozwijają poczucie rytmu, estetykę ruchów oraz uczą się układów tanecznych do znanych piosenek królujących na listach przebojów.
Zajęcia prowadzi mgr Magdalena Bagińska


-
Zajęcia fitness / wpisana do Rejestru Innowacji i Eksperymentów Kuratorium Oświaty w Olsztynie pod numerem I.13/12/ - w ramach zajęć z aerobiku dzieci zażywają sporej dawki gimnastyki, poprawiają swoją sprawność ruchową, wzmacniają duże grupy mięśniowe oraz poznają podstawowe kroki wykorzystywane na zajęciach z aerobiku prowadzonych w klubach fitness.
Zajęcia prowadzi mgr Ewa Olszewska

- Pomysłowik – zajęcia plastyczno – techniczno – kulinarne /wpisana do Rejestru Innowacji i Eksperymentów Kuratorium Oświaty w Olsztynie pod numerem I.14/12/ podczas zajęć dzieci rozwijają swoje zdolności plastyczne, manualne, ale także swoją wyobraźnię oraz pomysłowość. Każde zajęcia prowadzone są w interesujący sposób z wykorzystaniem różnorodnych materiałów plastycznych, ale także codziennego użytku. Dzieci mają możliwość przygotowywania potraw z wykorzystaniem różnorodnych produktów żywnościowych. W ten sposób dzieci są uświadamiane, że prace ręczne są bardzo twórcze i wystarczy pobudzić wyobraźnię, aby wyczarować wspaniałe rzeczy.
Zajęcia prowadzi mgr Małgorzata Napieralska

logo.czytelnictwo

bip logo

szkolaodkrywcow-talentow

spz1

PPZ 2

szkolapamieta.logo