wtorek, maj 30, 2023

                                                                                                       Aktualizacja: poniedziałek, 15.05.2023 r.

logo

Perełki z Krajowym Certyfikatem Przedszkola Promującego Zdrowie

28 listopada br. w Ośrodku Rozwoju Edukacji odbyło się uroczyste wręczenie Krajowych Certyfikatów „Przedszkole i Szkoła Promujące Zdrowie”. Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska przyznała to prestiżowe wyróżnienia 35 przedszkolom i 29 szkołom należącym do sieci przedszkoli i szkół promujących zdrowie w Polsce. W tym roku po raz pierwszy o to zaszczytne wyróżnienie mogły ubiegać się przedszkola.

Miejskie Przedszkole Perełka im. Jana Brzechwy znalazło się wśród laureatów. Przyznanie Certyfikatu jest potwierdzeniem, że przedszkole i szkoła pracują zgodnie z modelem przedszkola promującego zdrowie/szkoły promującej zdrowie oraz wyrazem uznania dotychczasowych osiągnięć będących wynikiem wieloletniej, długofalowej i systematycznej pracy. Dzięki staraniom i zaangażowaniu całej społeczności Perełki: dyrektora Anny Birgiel, dzieci, pracowników pedagogicznych i niepedagogicznych oraz rodziców dostąpiliśmy tego zaszczytu. Koordynatorem naszych działań w kierunku Promocji zdrowia była nauczycielka - Bożena Padiasek.
Dziękujemy wszystkim za ogrom pracy i zaangażowania w naszych działaniach. Dzięki temu naszym sukcesem jest przyznany Certyfikat.
Brawo Perełki i Perły.
N – lka Perełki: Elżbieta Wysocka

Po obrbce - certyfikat

logo.czytelnictwo

chor-logo

bip logo

szkolaodkrywcow-talentow

spz1

PPZ 2

szkolapamieta.logo