środa, grudzień 07, 2022

Aktualizacja: piątek, 25.11.2022 r.

Wyniki konkursu "Jesienne barwy Ełku"

W dniach od 13 października 2022 r. do 04 listopada 2022 r. w Miejskim Przedszkolu ,,Perełka” odbyła się XIII edycja konkursu plastycznego pt.: ,,Jesienne barwy Ełku – DARY JESIENI”. Udział w konkursie wzięło 15 zespołów dzieci 5-6 letnich z ełckich przedszkoli. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej na temat „Jesienne Barwy Ełku – DARY JESIENI” metodą farby plakatowe, akwarele. Komisja wybrała po dwa zespoły do I, II oraz III miejsca.

Miejsce I
> Zuzanna Bielas, Natan Murzyn, Leon Łaszczyński z Miejskiego Przedszkola "Światełko" w Ełku

> Maja Romaniuk, Kaja Bartnik, Adam Krugły z Niepublicznego Katolickiego Przedszkola "U Lolka"

Miejsce II