środa, grudzień 07, 2022

Aktualizacja: piątek, 25.11.2022 r.

PEREŁKI POZNAJĄ ZAWÓD POLICJANTA

Przedszkolaki wybrały się na Komendę Policji w Ełku. Zapoznały się z pracą policjanta. Mogły zobaczyć jak wygląda radiowóz, usłyszeć dźwięk koguta i zapoznać się z akcesoriami policjanta: mundur,kamizelka,czapka,odznaka,kajdanki itp.Pszedszkolaki  już wiedzą,że Policja jest umundurowaną i uzbrojoną formacją, która ma służyć społeczeństwu i dbać o ochronę bezpieczeństwa ludzi oraz zachowanie porządku publicznego. Do zadań policjanta należy przede wszystkim zapobieganie przestępczości i walka z nią, a także ochrona porządku publicznego — niezależnie od obejmowanego stanowiska. Młodsze dzieci gościły Panią Policjantkę w przedszkolu. Ale to były emocje!!

logo.czytelnictwo