środa, grudzień 07, 2022

Aktualizacja: piątek, 25.11.2022 r.

Dzień Uśmiechu

,,Mały czy duży
niech zawsze pamięta
aby jego buzia była
zawsze uśmiechnięta!”

W piątek celebrowalismy wyjątkowe święto - Dzień Uśmiechu. Na dzieci czekało wiele zabaw, którym towarzyszył uśmiech na ich buziach. Niektóre przedszkolaki zamieniły sie w kucharzy - wycisnęły pyszny sok i upiekły rewelacyjna szarlotkę! Nie zabrakło także jedzenia cytryny, robienia tatuaży, kodowania czy balonów. Odbyły sie także wycieczki, podczas których dzieci wręczały uśmiechnięte buźki. W przedszkolu roznosił się cudowny zapach szarlotki upieczonej przez 6-cio latki!

Pomysłodawcą Światowego Dnia Uśmiechu był Harvey Ball – autor żółtej uśmiechniętej emotikonki. Uśmiechnięta buźka na żółtym tle jest symbolem dobrej woli i radości.

Wszystkim Dzieciom, Rodzicom i Nauczycielom życzymy samych uśmiechniętych dni

logo.czytelnictwo