piątek, październik 30, 2020

Aktualizacja: wtorek, 27.10.2020 r.

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jak co roku byl obchodzony w Naszym Przedszkolu. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.
Atrakcji było baaardzo dużo! Dzieci rysowały swój autoportret, niektóre spędzały ten dzień na sportowo. Bawiły się z użyciem chusty animacyjnej, rysowały na balonach. W najmłodszej grupie odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka.
Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków.