sobota, sierpień 08, 2020

                                                                                                       Aktualizacja: piątek, 24.07.2020 r.

logo

Szanowni Państwo!

Informuję, że zakończył się etap kwalifikacji dzieci do przedszkola.

Liczba wolnych miejsc wynosiła 20. Zakwalifikowano 20 dzieci.

Najniższa liczba punktów uprawniająca do zakwalifikowania dziecka do Miejskiego Przedszkola PEREŁKA im. Jana Brzechwy w Ełku wynosiła   40.

Informuję jednak , że nie wszyscy, którzy uzyskali ten wskaźnik zostali zakwalifikowani do PEREŁKI .

Wnioski niekompletne, bez dołączonych oświadczeń, zawierające błędy  – nie były rozpatrywane. Część z Państwa nie zastosowała się do wskazań – brak elektronicznej rejestracji wniosku .

Informuję , że po opublikowaniu list dzieci przyjętych i nieprzyjętych będzie przysługiwać  Państwu prawo odwołania się  do Komisji Kwalifikacyjnej w terminie 7 dni.

Obecnie opublikowane  są listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych. Na tym etapie nie przysługuje odwołanie.

Jeśli zechcecie Państwo uzyskać informacje o kwalifikacji dziecka – proszę przeanalizować listy w przedszkolach  I, II i III wyboru.   Być może  Wasze dziecko jest zakwalifikowane do innej placówki.

Dostęp do list macie Państwo po zalogowaniu się na elektronicznej platformie od dziś , od godziny 12 do dnia 22.06.2020 do godziny 8.  Powinniście również  uzyskać bezpośrednią informację wygenerowaną przez system i wysłaną na Wasze adresy e-mail.  

Informuję , że zakwalifikowanie dziecka do przedszkola nie jest równoznaczne z przyjęciem.  Kolejne kroki postępowania i terminy ujęte są w harmonogramie rekrutacji.

Pozdrawiam  Wszystkich

ANNA BIRGIEL

bip logo

szkolaodkrywcow-talentow

spz1

PPZ 2

szkolapamieta.logo