czwartek, lipiec 09, 2020

Aktualizacja: wtorek, 30.06.2020 r.

Perełki z gr. VI z wizytą w SP 2

[Już za pół roku część dzieci z grupy VI z Miejskiego Przedszkola Perełka im. Jana Brzechwy rozpocznie naukę w szkole podstawowej. Aby debiut szkolny okazał się sukcesem, odwiedziliśmy mury Szkoły Podstawowej nr 2 w Ełku. Dzięki przychylności pani Anny Filipowskiej nauczycielki z klasy pierwszej wycieczka odbyła się dnia 03.02.2020 roku. W czasie pobytu w szkole nasze przedszkolaki obserwowały lekcję klasy Ie. Dzieci zaprezentowały umiejętności, które nabyły przygotowując się do nauki szkolnej. Przedszkolaki dzięki uprzejmości wszystkich pracowników Szkoły Podstawowej nr 2 miały możliwość obejrzeć większość pomieszczeń z których korzystają uczniowie m.in. sale lekcyjne młodszych klas, świetlicę, stołówkę, izbę pamięci na korytarzu szkolnym oraz salę gimnastyczną.

Autor: B. Bednarowicz