sobota, grudzień 07, 2019

Aktualizacja: niedziela, 01.12.2019 r.

„Korzystamy z dofinansowania Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie”

Projekt pt.: ,,Przenośna ścieżka sensoryczna”, który jest w stu procentach dofinansowany przez WFOŚiGW w Olsztynie (995,88zł) dotyczy zorganizowania przenośnej ścieżki sensorycznej w Miejskim Przedszkolu im. Jana Brzechwy w Ełku. Każda stacja, w zależności od materiału użytego do jej wykonania będzie stymulowała zmysły dzieci. Szczególną uwagę podczas realizacji zajęć, prowadząca Natalia Erdmann zwraca na znajomość i nazewnictwo darów przyrodniczych przez dzieci, ale także ich powtórne wykorzystanie. Nauczycielka chciałaby ukazać, jak ważna w życiu dziecka jest edukacja przyrodnicza.

Serdecznie dziękujemy za możliwość rozszerzania zainteresowań dzieci poprzez realizację projektu. Zapraszamy na stronę internetową www.wfosigw.olsztyn.pl.

naklejka biala