czwartek, listopad 23, 2017

Aktualizacja: niedziela, 19.11.2017 r.

Jesienne dekoracje Gumisiowych Perełek

W dniu 11.10.2017 w grupie Gumisiów z Miejskiego przedszkola Perełka im. Jana Brzechwy odbyły się kreatywne zajęcia, które przeprowadziła, mama jednej z naszych wychowanek, pani Katarzyna Kwiatkowska. Gumisie przy pomocy nauczycielek – Elżbiety Wysockiej , Magdaleny Bagińskiej oraz naszej cudownej Edytki Jaworowskiej przygotowały dekoracje jesienne, czyli baloniki ozdobione jesiennymi listkami. Pomysł oraz pomoce do zajęć przygotowała pani Kasia Kwiatkowska. Były to cudowne jesienne inspiracje.
Dzieci oraz panie z grupy Gumisiów serdecznie dziękują pani Kasi za kreatywne zajęcia.
N-lka Perełki: Elżbieta Wysocka