czwartek, listopad 23, 2017

Aktualizacja: niedziela, 19.11.2017 r.

Gumisie z Perełki nagrodzone

Grupa Gumisiów z nauczycielką Elżbietą Wysocką, z Miejskiego Przedszkola Perełka im. Jana Brzechwy, została laureatem głównej nagrody w konkursie zorganizowanym przez EduSense ,,Nasza szkoła – nasza klasa”. Dzieci przygotowały makietę przedszkola, a następnie wytyczyły trasę małemu robotowi – ozobocikowi, z wstawieniem odpowiednich kodów, aby poznał nasze przedszkole. Podróż ozobota po naszym przedszkolu odbyła się w wersji dla słyszących i niesłyszących. W opanowaniu odpowiednich ,,migów” pomogła nam, mama jednego z naszych wychowanków, pani Marta Drawert. Nasze prezentacje video znalazły się w gronie głównych laureatów. Otrzymaliśmy główną nagrodę – dyplomy, ozobota, mazaki i cudowne materiały edukacyjne autorstwa Anny Świć – super belferki mini. Dziękujemy firmie EduSense – Rafałowi Mitkowskiemu, Ani Świć za wspaniałe nagrody oraz Marcie Drawert za pomoc w opanowaniu ,,migów” i przygotowaniu realacji w wersji dla niesłyszącycych.
Autor: E. Wysocka