niedziela, październik 22, 2017

Aktualizacja: niedziela, 22.10.2017 r.

Perełki z gr. II świętują Dzień Przedszkolaka

Dzieci z gr. II Miejskiego Przedszkola „PEREŁKA”, 20 września uroczyście obchodziły Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień już kończy się, od najmłodszego aż po starszaka Wszyscy świętują dzień przedszkolaka!– słowami tej piosenki rozpoczęliśmy świętowanie w naszej sali.
Nauczycielka Bożena P. wspólną zabawę rozpoczęła od wręczenia dzieciom
kolorowych kotylionów, które zdobiły ich ubrania. Na przedszkolaków czekało mnóstwo atrakcji.
Przedszkolaki brały udział w zabawach plastycznych, ruchowych, sprawnościowych. Nauczycielka przygotowała także szereg konkursów. Wszyscy biorący udział w konkursach otrzymali nagrody-słodkości.
Kolejnym wesołym akcentem były zabawy przy muzyce. Uwieńczeniem uroczystości było malowanie twarzy.
Na buziach wszystkich przedszkolaków gościł uśmiech, w oczach błyszczały iskierki radości. I o to chodziło!!! Wszak świętowaliśmy święto wszystkich przedszkolaków.
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka dostarczył dzieciom wielu pozytywnych wrażeń. Z pewnością ten dzień na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków.
Było bardzo wesoło, kolorowo i radośnie.

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka chcielibyśmy złożyć zarówno naszym wszystkim przedszkolakom i ich rodzicom najserdeczniejsze życzenia – radości i uśmiechu każdego dnia.
Bożena Padiasek