niedziela, październik 22, 2017

Aktualizacja: niedziela, 22.10.2017 r.

Strażnicy Miejscy odwiedzili ełckie Perełki

19.09.2017 przedszkolaków z gr. V Miejskiego Przedszkola „Perełka” im. J. Brzechwy w Ełku odwiedzili Strażnicy Miejscy – p. Magdalena Milewska oraz p. Karol Kryłowicz. Podczas zajęć edukacyjnych przeprowadzonych przez Strażników Perełki utrwaliły znaczenie niektórych znaków drogowych oraz zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Swoją wiedzę teoretyczną przedszkolaki mogły zweryfikować w przygotowanym miasteczku ruchu drogowego. Strażnicy wyposażeni w samochodziki (tzw. Autochodziki), znaki drogowe, sygnalizatory, aranżowali sytuacje, które zdarzają się na ulicach i przejściach dla pieszych, w ten sposób uczyli dzieci podstaw bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Dziękujemy Strażnikom Miejskim za przeprowadzenie ciekawych zajęć edukacyjnych.

Autor: E. Kil, E. Olszewska