niedziela, październik 22, 2017

Aktualizacja: niedziela, 22.10.2017 r.

Dot Day Gumisiów

W dniu 15.09.2017 Gumisie z Miejskiego Przedszkola Perełka im Jana Brzechwy z nauczycielkami – Elżbietą Wysocką i Magdaleną Bagińską, obchodziły Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. W tym dniu ,, Kropka” była w roli głównej. Gumisie z samego rana wykropkowały swoje koszulki. Następnie kropki zaprowadziły dzieci do zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej Nr 2. Tam starsi koledzy i koleżanki z nauczycielkami Justyną Kozicką oraz Katarzyna Zawistowską przygotowały istne kropkowe szaleństwo, czyli cudowne zabawy integracyjne, projekcje filmu ,, Kropka” oraz słodki poczęstunek – kropkowe ciasteczka i Tort ,, Dzień Kropki”. Po powrocie do przedszkola kropkowego dnia był ciąg dalszy. Gumisie przygotowały kropkowe ramki, balony i wzięły udział w sesji fotograficznej. To był bardzo emocjonujący kropkowy dzień.

Gumisie składają ogromne podziękowania dyrekcji – pani Dorocie Szczawińskiej, uczniom oraz nauczycielkom Justynie Kozickiej i Katarzynie Zawistowskiej za super zabawę.

Autor: E. Wysocka