wtorek, grudzień 12, 2017

Aktualizacja: sobota, 09.12.2017 r.

Inicjatywa społeczna w Perełce

Miejskie Przedszkole Perełka otrzymało dofinansowanie inicjatywy społecznej "Poprawa bezpieczeństwa placu zabaw”. Pierwsze prace wykonaliśmy z pomocą rodziców, dziadków, babć. W dniu 23 czerwca na plac wjechała koparka, która zdemontowała stare urządzenia i wyrównała plac. Dwie wywrotki ziemi rozplantowali rodzice., którzy także pomogli przy załadowaniu złomu i jego wywózce. Następnie zostało przeniesione jedno urządzenie i wkopane w nowy miejscu. Pomimo niesprzyjającej pogody pracowali od godziny 8 do godziny 19. W dniu 26 czerwca rodzice ponownie stawili się do prac przy zasiewaniu terenu trawą i utwardzaniu walcem.

Dyrektor Perełki –  Anna Birgiel oraz cała społeczność przedszkola ogromnie dziękują wszystkim naszym Perłom za wykonanie ogromnej pracy i poświęcony czas.

W szczególności dziękujemy:
- pani Agnieszce Pietrowicz, państwu Dojniom, panu Pawłowi Wołk, Zbigniewowi Karwowskiemu, Danielowi Rutkowskiemu, Markowi Zacharewiczowi, Grzegorzowi Borzymowi, Grzegorzowi Sawickiemu, Pawłowi Wardzińskiemu, Maciejowi Marcinkiewiczowi, Arkadiuszowi Grzybowi, Michałowi Łompiesiowi, Markowi Markowskiemu oraz naszemu konserwatorowi Andrzejowi Komosie.
Autor: E. Wysocka