piątek, październik 30, 2020

                                                                                                       Aktualizacja: wtorek, 27.10.2020 r.

logo

PEREŁKA NA MEDAL!
Miło jest Nam poinformować,że Zuzanna Archacka z grupy IX zajęła II miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt.:,,Święty Jan Paweł II i dzieci" zoorganizowanym przez Niepubliczne Katolickie Przedszkole ,,U Lolka".

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Duma Nas rozpiera!


PERŁY NAGRODZONE NAGRODĄ PREZYDENTA

Z wielką radością i zaszczytem informujemy, że Prezydent Miasta Ełku nagrodził aż 3 osoby z Naszego Przedszkola. Nagrodę otrzymała Pani Dyrektor - Anna Birgiel, nauczycielka grupy V - Magdalena Bagińska oraz Pani kucharka - Teresa Zalewska. Składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.
IMG 3742

Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu "DOGadajmy się z psem" naszej Perełki - p. Edyty Musialik opublikowanym na portalu dla nauczycieli "Pedagogika specjalna":

https://pedagogika-specjalna.edu.pl/warsztat-pracy/metody-pracy/dogadajmy-sie-dogoterapia-jako-forma-wspierania-komunikacji/?fbclid=IwAR1PO4optP3DcDEmzZcZx26xJP2UywtTQ3W6-O8MUdhgmf4A_YIPDnJVjTE

Ksawier Garlicki z grupy IX na podium

Miło jest nam poinformować, że Ksawier Garlicki z grupy IX zajął I miejsce w konkursie recytatorskim ,,Totus Tuus” w ramach obchodów XX Dnia Papieskiego. Ksawierku serdecznie Ci gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Jesteśmy dumni!


DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
 
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jak co roku byl obchodzony w Naszym Przedszkolu. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.
Atrakcji było baaardzo dużo! Dzieci rysowały swój autoportret, niektóre spędzały ten dzień na sportowo. Bawiły się z użyciem chusty animacyjnej, rysowały na balonach. W najmłodszej grupie odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka. 
Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków.

Strona 1 z 3

bip logo

szkolaodkrywcow-talentow

spz1

PPZ 2

szkolapamieta.logo